Loading...


Hakkımızda


Temel taşı 1980 lere dayanan Numan Usta, lezzetin başkenti Afyonkarahisarda hizmet vermektedir. 
Geleneksel damak tadını yıllardır koruyan Numan Ustanın en vazgeçilmez kuralı Helal ve Temiz ürünleri misafirlerine sunmasıdır. 
Et‘in anavatanı olması nedeniyle,Numan Usta özenle yetiştirilen  16-20 ay arasındaki erkek ve dişi hayvanların sadece but kısımlarını kulanıyor. 
Kaliteli et ve helal Kesim gibi olmassa olmazları olan Numan Usta eti ince işleyip, sinir ve gereksiz yağlarını ayırdıktan sonra yaprak yaprak açıp kendine has terbiye yöntemleriyle terbiye etmektedir. 
Daha sonra biraz kuzu eti ve kuyruk yağı ilave edip içine ustalığını ve sevgisini katıp nitelikli ve tecrübeli servis personeliyle meşhur döner çeşitlerini pek kıymetli  misafirlerinin beğenisine sunuyor.
Afyonkarahisarda odun ateşinde döner ve tandır lavaşını ilk defa yapması yeniliğe ne kadar açık olduğunun en büyük göstergesidir. 
Numan Usta meşhur dönerinin en büyük özelliği % 100 yaprak etten oluşması ve kıyma içermemesidir.
Etin anavatanında odun ateşinde pişirilen %100 yaprak dönerin pek çok seveni  vardır  
Restorantın büyütülmesi ile daha farklı çeşitlere talep doğmuş ve kebap çeşitlerini de menüsüne eklemiştir.
Toplam 500 metrekare, 200 kişi kapasiteli 4 katlı restoranında hizmet veren Numan Usta, işini seven 30 kişilik profesyonel ekibiyle ağızlara layık, döner ve diğer ürün çeşitlerini Afyonkarahisar halkının hizmetine sunuyor.  
Takım çalışmasına önem veren Numan Usta, belirli periyotlarla ekibine hijyen ve diksiyon eğitimi veriyor.
Meşhur döner ve diğer ürünleri tatmanız için Numan Usta sizleri bekliyor..